|
|
GoQ [gou kju:] - poslouchej, piš, bav se!...
|
|
|
|
|
| dotaz | marco4838 | 2008-12-09 19:10:18 | | mam dotaz. nehraje mi to a pise Ready. pritom ped reinstalem systemu mi to jelo. Cim to je? | | | | odpoved | Ewinka | 2009-06-09 01:03:25 | | taky mi to nejede.. | | |
Pokud chcete přidat komentář, tak se prosím přihlaste.
|
Copyright (c) 2005-2026 GoQ.cz, právě je připojeno uživatelů, seo
(0.4110) GoQ.cz connected to the Internet via VSHosting
|